Поділитись:

Майже 200 мільйонів: волинські ревізори нарахували штрафи підприємцям

Четвер, 29 серпня 2019, 09:39
Майже 200 мільйонів: волинські ревізори нарахували штрафи підприємцям

Упродовж січня-липня 2019 року підрозділи аудиту Головного управління ДФС у Волинській області провели 697 перевірок суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Із загальної кількості проведених контрольно-перевірочних заходів 72 – це планові перевірки і 247 – позапланові. Проти аналогічного періоду 2018 року кількість планових і позапланових перевірок зменшилася.

Водночас дотримання вимог податкового законодавства податкові ревізори вивчали в ході 378 фактичних перевірок.

Суми донарахованих податковими ревізорами грошових зобов’язань у більшості перевірок узгоджені. За підсумками 628 узгоджених перевірок, погашенню підлягають 77,6 мільйона гривень донарахованих податків та штрафних санкцій. Із цієї суми понад 26 мільйонів гривень вже надійшло до бюджету.

Як свідчить аналітика, у 2019 році суттєво зросла якість перевірок волинських фіскалів. Про це свідчить майже 40-відсоткове узгодження донарахувань одразу по завершенню перевірок бізнесу та 100-відсоткове відпрацювання ризиків, за якими підприємства включаються до плану-графіку планових перевірок.

Загалом з початку року в ході перевірок підрозділи аудиту ГУ ДФС у Волинській області донарахували 197,6 мільйона гривень грошових зобов'язань перед бюджетами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трьох волинських посадовців звільнили за відмивання доходів

Надрукувати
мітки:
коментарів