Поділитись:

#ecostrumfest: «Промінь» екологічно святкує свою 2-річницю (фото)

Субота, 24 серпня 2019, 18:30

У Луцьку улюблений заклад багатьох містян святкує свою другу річницю.

Так, 24 серпня на території перед «Променем» замість традиційних концертів до річниці розважальних закладів міста, стартував #ecostrumfest. Зі слів організаторів, це свято думаючих і свідомих людей.

Приєднатися до святкувань запросив усіх лучан директор комплексу Дмитро Грелюк.

«Першочергово хочу привітати всіх лучан із Днем Незалежності та побажати мирного неба над головою. Сьогодні у нас День народження, і ми з радістю вітаємо усіх гостей цікавим та незвичним, але дуже актуальним фестом, який включає в себе безліч цікавих та веселих розваг. Тому запрошуємо завітати до нас і розділити святкування!», – закликав директор «Променя».

Тут протягом дня відбуватимуться багато цікавинок, які сподобаються як дітлахам, так і дорослим.

Охочі могтимуть придбати корисні та цікаві речі на екоярмарку – сумки, іграшки, вироби ручної роботи, косметичні засоби, мед, волинські ягоди перетерті з цукром та багато іншого.

Дітлахам підготували зону, де вони можуть долучитися до різноманітних майстер-класів, розфарбувати фігурки, помалювати чи приєднатися до різних ігор.

Зона арт-терапії розмістилася в зелених насадженнях від "Сад город", які спеціально підготували для #ecostrumfest. А поряд можна потестувати велосипеди з електромоторами, гіроборди та навіть з’ясувати фішки електрокару.

Чимало лучан прийшли й послухати лекції, які цікаво подавали луцькі та столичні спікери. Зокрема містянам розповідали про те, як боротися зі смородом у Луцьку; як виховувати майбутнє покоління; як правильно сортувати сміття; як випрацювати в собі прості і корисні звички, що можуть змінити світ.

Поруч із спікер-зоною вуличний художник малював важливий заклик, який до кінця святкування презентує серед свідомих гостей фестивалю.

Годі вже й говорити про перформанси, які відбувалися протягом #ecostrumfest. Художники із особливою подачою та спецефектами відігравали заклики і доносили інформацію на екотематику.

Кожному з відвідувачів було чим зайнятися під час святкування другої річниці. До того ж, фест супроводжувався запальною музикою від діджея.

#ecostrumfest триватиме до 21 години. Однак варто пам’ятати, що у приміщенні РЦ «Промінь» весь день також відбуватимуться круті розіграші із призами.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 липня 2020
04 липня 2020
03 липня 2020
02 липня 2020
17:27