Поділитись:

Незалежність захищається щодня, – Тарас Шкітер про святкування у Луцьку (фото)

Субота, 24 серпня 2019, 14:40

У Луцьку до Дня Незалежності, 24 серпня, відбулося чимало заходів, які зібрали містян, аби відзначити цей день разом.

Так, до святкування на Театральній площі долучився і співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер разом із колегами.

З його слів, святкування Дня Незалежності України нині дуже важливе, адже варто пам’ятати, що незалежність далася українцям непросто.

«Сьогодні у Луцьку відбувалося кілька заходів – хода, велопробіг, флешмоб. Від Громадянського Руху «СВІДОМІ», засновником якого я є спільно з Андрієм Покровським, були представники, які брали участь у велопробігу, адже ми підтримуємо активний спосіб життя. Нам приємно, що є такі акції – це дуже круто. Всі заходи, які сьогодні відбуваються, мені подобаються. Популяризація українського – це правильна річ», – зауважив Тарас Шкітер.

На запитання, що для нього є незалежність, відповів:

«Незалежність не здобувається один раз. Незалежність захищається щороку, щодня. Це те, що дуже важко отримати, і надзвичайно легко втратити. Популяризація і святкування Дня Незалежності дуже потрібна. Ми маємо сьогодні святкувати, оскільки це вистраждана незалежність! Про неї потрібно пам’ятати, цінувати тих, хто її для нас здобув і захищає її нині», – відповів співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2020
20:00
16:30
04 червня 2020