У День Незалежності в Луцьку обмежать рух транспорту: де і на скільки
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху й охорони громадського порядку під час проведення святкових заходів у Луцьку 24 серпня перекриють рух транспорту.
Про це повідомляється на сторінці патрульних у мережі Facebook.
Зокрема зазначається, що з 10:00 до 10:30 у зв’язку з Ходою Гідності від Театрального майдану до Меморіального комплексу “Вічна Слава” буде перекрито рух за маршрутом: Театральний майдан – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея.
З 10:30 до 11:30 у зв’язку з проведенням велопробігу з нагоди Дня Незалежності України обмежать рух транспорту за маршрутом: Театральний майдан – проспект Волі – Київський майдан – вулиця Рівненська – проспект Відродження – проспект Молоді – проспект Соборності – проспект Перемоги – проспект Василя Мойсея – вулиця Винниченка – Театральний майдан)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- "Українська вишиванка": лучан кличуть на флешмоб
- «Шаную воїнів, біжу за героїв України»: у Луцьку влаштовують забіг-вшанування
- У День Незалежності в Луцьку вшанують пам'ять Героїв
- OLEYNIK, лотерея, сюрпризи: як у Луцьку святкуватимуть День Незалежності