Поділитись:

Яким буде День Незалежності у Луцьку (програма)

П'ятниця, 23 серпня 2019, 18:32

Цьогоріч святкування Дня Незалежності України у Луцьку отримає нове «дихання» та ідеї, які підтримують запит суспільства на оновлення та отримання нових позитивних вражень.

Нові локації, різноманітні food-зони, програма, яка залишить тільки позитивні емоції відвідувачів заходу, розваги для всієї сім’ї, всеміська лотерея з понад п’ятистами подарунками, релакс зони від партнерів, лунопарк, дитячі гірки, цікавинки від партнерів та організаторів – це і ще багато інших сюрпризів чекає саме Вас 24-го серпня з 14:00 до 22:00 у Центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки.

Також під час святкування запланований виступ OLEYNIK.

Український музикант, артист, знаний на всій території України завдяки своїм дуетним та сольним проектами, гравець футбольного клубу зірок шоу-бізнесу «Маестро», переможець проекту «Фабрика Зірок-2», активно підтримує молодь, яка займається спортом та просто прекрасна людина. У Луцьку 24-го серпня OLEYNIK презентує як нові, так і вже всіма улюблені та популярні пісні на сцені у Центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки о 21:00.

Генеральний партнер події: Novelina.

Офіційні партнери:  Dybok.UA – гіпермаркет меблів та люстр; Kromberg&Schubert; ТМ «Ласунка» - виробник щастя; Банк «Підвенний»; DataGroup; Мережа супермаркетів «Сім23»; Фамільна майстерня «Забіяка».

Організатори події: Івент-агенція «Tikhonov сoncert and event Agency», Луцька Міська Рада та Департамент сім’ї, молоді та спорту.

Інформаційні партнери події: Конкурент, Волинь Online, Волинські Новини, ВолиньPost, Таблоїд Волині, Район.Луцьк, Волинська Правда, Бізнес.Район, Перший, 0332.UA, СіД FM, Лу Радіо, Наш Луцьк Life, NLL PROMO GROUP.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
15:14
13:43
05 липня 2020