Поділитись:

Націоналізм – це вища стадія патріотизму, – депутат Волиньради

Четвер, 22 серпня 2019, 21:00

Патріотизм – це почуття любові до своєї країни, а націоналізм – це ідеологія зі своїми принципами.

Про це йшлося у четвер, 22 серпня, в ефірі ток-шоу “Протилежний погляд LIVE” на 12 каналі. 

На думку очільника волинського осередку “Національного корпусу” Андрія Д'яченка патріотизм – це реальні справи на благо країни, а націоналізм - це політична доктрина, яка сповідує боротьбу за те, щоб нація виживала та тримала своє місце у світі. 

Голова громадської організації “Кримські татари Волині” Сервер Зейнідінов переконаний, що і патріотизм і націоналізм – це хороші людські якості. Проте, він проти радикальних закликів:

“Вважаю, що кричати про те, що Україна лише для українців, – це вже нездоровий націоналізм”. 

Своєю чергою лідер фракції “Свобода” у Волинській обласній раді Анатолій Вітів каже, що проти націоналістів працює ліберальна машина:

“Вони бояться націоналістів, оскільки ми пропонуємо відмінні від лібералів цінності. Тому, щоб поборити націоналізм – потрібно його дискредитувати”.

“Націоналізм – це вища стадія патріотизму”, – переконаний Анатолій Вітів.

Співзасновник Громадянського Руху “СВІДОМІ” Михайло Наход не погодився з тим, що ліберали бояться націоналістів та принижують їхню роль. Натомість, він вважає, що негативного забарвлення націоналістам надають зовнішні вороги України: 

“Вороги представляють націоналістів учасниками радикальних течій, які б’ють, палять та чинять інші неконституційні дії. Радикальні вчинки націоналістів використовують для того, щоб показати, ніби вони – агресивні люди, які чинять більше шкоди, ніж добра”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Хто такий патріот? (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 серпня 2020
20:00
15:25
15:15
11:00
05 серпня 2020