Поділитись:

Скандал у басейні: у Луцькраді сказали, коли поновлять тренера

Вівторок, 20 серпня 2019, 17:30

Після того, як на всю Україну розгорівся скандал щодо звільнення з місцевої СДЮШОР з плавання тренера Володимира Самчука, у вівторок, 20 серпня, було організовано прес-конференцію, в якій взяли участь представники влади та керівництво спортивної школи.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик запевнив, що влада розгляне петицію про поновлення на посаді тренера Володимира Самчука відповідно до законодавства.

“Сьогодні переглядав текст петиції, там є неправдива інформація. Проте запевняю, що жодних відтермінувань з відповіддю та незаконних рішень не буде», – сказав посадовець.

Разом із тим він зазначив, що, якщо Володимир Самчук спробує поновитися через суд, а суд визнає, що звільнення було незаконним, то відповідне рішення буде виконано:

«Якщо суд зобов‘яже поновити Самчука, то, звичайно, ми виконаємо це рішення. Проте зараз законних підстав для цього нема».

Чиновник додав, що поновити тренера може керівництво СДЮШОР:

«Це їхня компетенція, мої вказівки та рекомендації можна розглядати як втручання у діяльність басейну». 

Своєю чергою директор спортивної школи з плавання Олександр Сологуб зазначив, що у вівторок, 20 серпня, відбувалося засідання Волинського відділення Національного олімпійського комітету, під час якого керівника та тренера схиляли до діалогу.

«Там прийняли таке рішення, що потрібно сісти за стіл переговорів та не доводити до судів. У зв‘язку з тим, що в нас мало спеціалістів, потрібно спробувати його залишити, але він повинен змінитися», – сказав Сологуб, зазначивши, що офіційне рішення НОК оприлюднить пізніше. 

«З 19 серпня я вийшов із відпустки, щодня на роботі. Нехай тренер приходить, будемо говорити», – резюмував Сологуб.

Нагадаємо, що тренера-викладача луцької спортивної школи з плавання Володимира Самчука звільнили з посади в той час, коли він готував свого спортсмена Максима Ткачука до чемпіонату світу на базі приватного клубу, а не в комунальному басейні, в якому на період канікул щороку спускають воду. Своєю чергою директор СДЮШОР Олександр Сологуб стверджує, що фахівця справедливо звільнили за порушення трудової дисципліни. 

15 серпня на платформі відкрите місто з'явилася петиція, в якій владу просять поновити тренера на посаді у СДЮШОР. А натомість звільнити директора плавального басейну Олександра Сологуба. Лише за добу ініціатива зібрала необхідну кількість підписів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 червня 2020
20:00
09 червня 2020
15 травня 2020
25 листопада 2019
13 листопада 2019
12:00
31 жовтня 2019
18 жовтня 2019
13:21
17 жовтня 2019
16:02
16 жовтня 2019