Поділитись:

На Волині перевірили бізнес у курортній зоні

Вівторок, 20 серпня 2019, 09:48

фото ілюстративне

Кожна фактична перевірка волинських фіскалів у місцях масового відпочинку громадян на Волині була результативною. Із 40 перевірених без попередження суб’єктів господарювання в курортній зоні виявили 74 порушення норм чинного законодавства при застосуванні касової техніки.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Як з’ясувалося в ході перевірок, представники бізнесу найчастіше «грішать» недотриманням порядку обліку товарів та не завжди правильно проводять операції через касовий апарат. Зокрема, волинські фіскали встановили 39 та 21 порушення відповідно. Окрім того, фіскали виявили 12 порушень безпосередньо при проведенні касових операцій і 2 випадки здійснення розрахункових операцій без РРО платником єдиного податку всупереч вимогам закону, який зобов’язує реалізовувати підакцизну продукцію через РРО.   

Попередньо волинські фіскали спільно із державними органами та органами місцевого самоврядування провели співбесіди та зустрічі з платниками податків. В ході діалогу з представниками підприємництва наголошувалося на необхідності здійснювати легальну діяльність, правильно обліковуючи готівку та застосовувати зареєстровані реєстратори розрахункових операцій.

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити  за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  43010 м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легальна праця на Волині зібрала 2,5 мільярда гривень

 

Надрукувати
мітки:
коментарів