Поділитись:

"Хай йому завжди буде там добре...": у луцькому «Сіті Парку» згадували Кузьму (ФОТО)

Субота, 17 серпня 2019, 09:00

Уже другий рік поспіль лучани збираються разом, аби у теплій атмосфері згадати пісні Андрія Кузьменка, який 17 серпня міг би святкувати свій 51-ий день народження. Однак не судилося. Його життя якого трагічно обірвалося у 2015 році.

Пісні українського співака, письменника, телеведучого, продюсера, актора, лідера гурту "Скрябін", якого всі називали просто Кузьмою, й досі дарують хороший настрій та щирі емоції. Це довів вечір пам'яті 16 серпня, який організував Громадянський Рух "СВІДОМІ" спільно з "CITY PARK" та луцьким фан-клубом співака "Модна країна".

Душевна зустріч відбулася на майданчику, неподалік якого є пам'ятник Кузьмі. Його встановили у серпні 2016 року за сприяння його друга, засновника Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрія Покровського.

"Цей захід відбувається друге. Минулого року ми організували день пам'яті Андрія Кузьменка до його 50-ліття. Ті емоції, враження, переживання, які вирували тут, були незабутні. Цього року до нас приєднався фан-клуб і ми дуже раді, що цього року нас більше. Впевнена, що відбуватимуться тут заходи подібного формату й надалі", – зауважила координаторка проєктів Громадянського Руху "СВІДОМІ" Христина Назар.

"Ми започаткували чудову традицію акустичного вечора до дня народження Андрія Кузьменка. Засновник Громадянського Руху "СВІДОМІ" Андрій Покровський був добре знайомий з Кузьмою і дуже поважав музиканта, його життєві погляди та творчість. На жаль, Кузьми немає серед нас, але ми продовжуємо співати його пісні — дуже життєві, саркастичні та близькі всім нам. Сподіваюся, що цей захід запам'ятається лучанам приємними та особливими емоціями.", – додав у коментарі співзасновник Руху Тарас Шкітер.

Розпочав зустріч чуттєвий дует Олександри Лукащук та Владислава Гудецького піснею "Спи собі сама...".

"Хай йому завжди буде там добре...",  – звернулася солістка до аудиторії. 

Лучани, який прийшли на зустріч сім'ями, підспівували старі знайомі тексти, танцювали. Під запальні пісня веселилася навіть малеча, яка вже не застала співака в живих. А закликала вийти до вільного мікрофону, аби виконати улюблену композицію, телеведуча ток-шоу "Протилежний погляд" та журналістка "12 каналу" Луїза Киримова.

"Він був хорошим, веселим чоловіком. Його пісня добрі та легкі. Разом з тим, у них закладений філософський, світоглядний зміст", – поділився враженнями співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход, який прийшов на вечір із сім'єю.

Важко повірити, що минає вже п'ятий рік, як у кращі світи відійшов один із символів сучасної української музичної культури. Втім людина жива доти, доки про неї пам'ятають.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
13 жовтня 2021
12 жовтня 2021
06 жовтня 2021
03 жовтня 2021
28 вересня 2021
22 вересня 2021
21 вересня 2021
18 вересня 2021
17 вересня 2021
07 вересня 2021
04 вересня 2021
19:30