Поділитись:

У Луцьку смердять не лише фільтраційні поля, – активісти

П'ятниця, 16 серпня 2019, 08:52

Основний склад ініціативної групи "За чисте повітря" вчергове 14 серпня оглядав фільтраційні поля.

Про це повідомили на сторінці групи у Facebook. 

Активісти поставил дві цілі: 

1. Переконатися, що всі проблемні фільтраційні карти засипані і завод дійсно виконав свою обіцянку і приписи Держпродспоживслужби.
2. Заміряти з допомогою газоаналізатора показники аміаку і сірководню в повітрі, тим самим зрозумівши для себе, чи є на сьогодні небезпека для здоров'я лучан. Варто зазначити, що ініціатива цих замірів була від керівництва Гнідавського цукрового заводу.

Як зазначили представники групи, заміри проводилися в 4-х різних точках. До того ж активісти домовилися з керівництвом заводу про те, що лучани матимуть змогу скористатися придбаним газоаналізатором у разі бажання зробити подібні заміри у будь-який час.

"Як ініціативна група ми офіційно заявляємо: на основі численних спостережень, регулярних відвідувань полів фільтрації та аналітичних даних, які були зафіксовані на гарячій лінії Луцької міської ради, а пізніше – системно оброблені учасником нашої групи Михайлом Верпучинським, основна причина смороду до сьогодні – це були проблемні фільтраційні карти. Однак, відповідно до звернень громадян на гарячу лінію і в соціальних мережах, у нас є всі підстави фіксувати, що це не єдина причина смороду у нашому рідному місті Луцьк", – заявили активісти. 

Саме тому вони закликали лучан звертатися і надалі на гарячу лінію у випадках фіксації смороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 березня 2023
19:07