Поділитись:

Сальмонела в курятині: на Володимир-Волинській птахофабриці "Епікур" розказали правду

Четвер, 15 серпня 2019, 19:23

Деякі загальноукраїнські та місцеві ЗМІ  ввечері 14-го та зранку 15-го серпня повідомляли, що у курятині торгової марки «Епікур», яка виготовляється на базі Володимир-Волинської птахофабрики, виявлена небезпечна бактерія сальмонела.

Інформація не відповідає дійсності, – так у фірмі прокоментували ситуацію інтернет-виданню «БУГ».

Недобросовісні конкуренти бренду «Епікур» вирішили оригінально привітати підприємство із укладанням договору співпраці із мережею супермаркетів АТБ. Пізно ввечері на різноманітних ресурсах з’явилася інформація, що ніби провели експертизу та виявили небезпечні збудники у продукції.

Перше, на що мають звернути увагу читачі, що на фотографії  експертизи відсутня печатка та підпис, інформація хто проводив дослідження, в якій установі чи лабораторії. Тим самим роблячи так званий доказ – легким завданням для кожного, хто має комп’ютер та звичайні програми графічних редакторів. З такими «доказами» кожен бренд міг стати ціллю подібних фейкових атак.

Крім того, в таких новинах про бренд Епікур, за дивним збігом обставин, йде мова, що інші виробники не гірші за якістю, та їх курятина теж не містить антибіотиків, проте замовчується, що вони їх використовують.

«Це явно фейк, і прикро, що конкуренти вдаються до таких маніпуляцій, замість того, щоб ставати кращими. Зі своєї сторони, ми готові відправити нашу курочку на усі експертизи в сертифіковані державні лабораторії. Ми повністю впевнені в якості та користі нашої продукції», – наголосила Аліна Сич, генеральний директор птахофабрики.

Нагадаємо, що курятина бренду «Епікур» вирощується без антибіотиків на всіх етапах. За останні кілька років посіла одне з провідних місць на ринку курятини.  Протягом останніх місяців активно збільшує дистриб’юторську мережу та укладає договори із кращими мережами  супермаркетів країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як на Волині вирощують курятину без антибіотиків (фото)*

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 вересня 2023
23 вересня 2023
22 вересня 2023
17:34
21 вересня 2023
20 вересня 2023
19 вересня 2023
16 вересня 2023