Поділитись:

Алкоголь і тютюн приніс Волині майже 66 мільйонів гривень

Середа, 14 серпня 2019, 18:14

Завдяки споживачам алкогольних напоїв і тютюнових виробів, котрі легально купують таку продукцію в роздрібній мережі, до місцевих бюджетів Волині протягом січня-липня 2019 року надійшло 65,8 мільйона гривень акцизного податку.

Про це  інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Саме системний моніторинг ситуації га ринку реалізації спиртного і тютюну та своєчасні заходи контрольно-перевірочного характеру дозволяють громадам залучати кошти до місцевих бюджетів від легальної реалізації підакцизної груп товарів. Разом з тим звертаємося до споживачів такої продукції уважно ставитися до питання отримання у продавця алкоголю та тютюну фіскального чека. Цей документ згідно вимог закону повинен відображати не лише суму сплаченого покупцем роздрібного акцизу, а й гарантує належну якість товару», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише представники бізнесу, котрі мають ліцензії на право реалізації підакцизної продукції, дотримуються вимог щодо маркування такої продукції та касової дисципліни, здійснюють свою діяльність у правовому полі.

Отож, в Головному управлінні у Волинській області просять волинян бути уважними і відповідальними в питанні придбання лікеро-горілчаних та тютюнових виробів. Саме така небайдужість убезпечить від придбання вкрай шкідливого для здоров’я сурогату та сприятиме наповненню бюджетів громад, – констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, можна повідомити за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:45
09:00
08 липня 2020
15:02