Поділитись:

Рівненська тергромада погодилася прибирати навколо "Ягодина" (фото)

Вівторок, 13 серпня 2019, 18:13

Проблема несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території, прилеглій до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин», вирішена.

Служба автомобільних доріг Волинської області уклала договір з Рівненською ОТГ на суму 193 тисячі гривень для забезпечення відповідного благоустрою на цій території, зокрема прибирання та вивозу сміття, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Так, після підписання угоди, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук провів нараду за участю працівників КГ «Рівне», на якій обговорили питання щодо організації прибирання примитної території, встановлення додаткових контейнерів для сміття тощо. І вже в п’ятницю, 9 серпня, приступили до роботи.

«На нараді ми визначили чотирьох працівників підприємства, які здійснюють ці роботи. Вже з понеділка ситуація кардинально змінилася. До кінця тижня плануємо повністю очистити прилеглу територію. Такі прибирання будемо здійснювати регулярно до кінця року», – зауважив Володимир Крижук. 

Варто зауважити, що відповідне доручення для вирішення питання очищення від сміття прилеглої до МПП «Ягодин» території тимчасовий виконувач обов’язків голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук дав два тижні тому під час виїзної наради до Любомльського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні Волині і Білорусі навели лад

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:06
10 серпня 2020
09 серпня 2020
08 серпня 2020