Поділитись:

Легальна праця на Волині зібрала 2,5 мільярда гривень

Вівторок, 13 серпня 2019, 17:43

За підсумками січня-липня 2019 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 2 мільярди 506 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Перерахована в області на соціальні потреби сума єдиного внеску на 423 мільйони гривень більше проти минулорічних показників такого ж періоду, – інформує ГУ ДФСна Волині. 

Варто зазначити, що індикативні показники із забезпечення надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевиконано на 39,9 мільйона гривень.

«А до фактичних надходжень за аналогічний період торік надходження зросли на 20.3 відсотка. Тобто, підвищення стандартів  оплати праці,  відповідальність волинських страхувальників і якісне адміністрування єдиного внеску з боку фахівців ДФС своїм результатом мають суттєвий ріст надходжень», – зазначає  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевняють в ГУ ДФС в області  ріст сплати єдиного внеску на Волині залишається визначальною тенденцією.

«Сподіваємося, що таким же успішним буде завершення фінансового року. Тим часом, фахівці ДФС у складі спеціальних робочих груп систематично спілкуються з тими роботодавцями, які ігнорують законодавці вимоги щодо нарахування і cплати передбачених законом податкових платежів. Переважна більшість з них дослухаються до позиції органів ДФС щодо легальності та повноти оплати праці. Тож, бюджет своєчасно отримує належні кошти», – підсумувала  Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують:  лише офіційне працевлаштування дає право найманим працівникам на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності та пенсійного забезпечення в майбутньому.

Цей момент повинні врахувати не лише громадяни, котрі незабаром вийдуть на пенсію, а й молоді люди, оскільки пенсійне законодавство передбачає нарахування пенсійних виплат залежно від страхового стажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
08 липня 2020
15:02
07 липня 2020