Поділитись:

Головою Житомирської ОДА призначили випускника волинського вишу

Понеділок, 12 серпня 2019, 15:11

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Житомирську область представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Про це пише Українська правда. 

Наказ про призначення датований на сайті Президента 8 серпня.

Віталій Бунечко народився у 1973 році у Рівному. Закінчив Волинський держуніверситет ім. Лесі Українки та Академію СБУ.  До призначення він працював в СБУ, був першим заступником начальника головного управління - начальником управління ГУ регіонального органу Служби безпеки з дислокацією в Маріуполі.

У декларації за 2018 рік Бунечко вказав фактичним місцем проживання селище Приморське неподалік від Маріуполя Донецької області, хоча зареєстрований у Києві. Водночас, у декларації відсутня інформація про житло чи будь-які інші об'єкти нерухомості чи транспортні засоби. Він задекларував також коштовні годинники Frank Muller і Zenit, заробітну плату 365 тисяч гривень, 39 тисяч доларів і 32 тисячі євро готівки.

Його рідний брат В'ячеслав Бунечко обіймає пост начальника одного з департаментів "Укрнафти" та представляв інтереси "Укрнафти" у судових суперечках з НАБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020
31 травня 2020