Поділитись:

На Волині серйозно задумалися над будівництвом ще одного пункту пропуску до Польщі

Понеділок, 12 серпня 2019, 14:00

Керівництво Шацького району підсумувало проведення Європейських днів добросусідства, що тривали в період з 9 до 11 серпня на тимчасовому пункті перетину кордону «Адамчуки-Збереже» між Україною та Польщею на річці Західний Буг.

Результатами поділилися на сторінці Шацької РДА у Facebook. 

За інформацією Луцького прикордонного загону за три дні через тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже» перетнуло кордон 32 234 тисячі громадян в обох напрямках. Усі громадяни пропускалися за документами, дійсними для перетину державного кордону.

Мандрівники в основному слідували задля відпочинку та туризму, а саме: відвідати Шацькі озера, поближче познайомитися з традиціями та побутом країни, а також для здійснення закупів.

Місцеве населення прикордонної території як Шацького району, так і Влодавського повіту зацікавлене у будівництві переходу саме в цій місцевості. 

Отже, питання будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Адамчуки-Збереже» підтримується не лише на місцевому, а й на державному рівнях. Адже він дасть свій економічний ефект від функціонування, поглибить міжнародний контакт, сприятиме розвитку туристичної галузі та рекреаційних територій України та Польші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:35