Поділитись:

ТОП-5 міфів про iPhone

Субота, 10 серпня 2019, 21:01

Незважаючи на популярність iPhone у всьому світі, величезна кількість користувачів цього смартфона досі вірить у всілякі міфи, які давно були спростовані.

Часто такі міфи якщо і не завдають смартфону шкоди, то просто не приносять ніякої користі, забираючи зайвий час і ресурси користувача. "Сегодня" спростовує п'ять популярних міфів про iPhone, в які варто припинити вірити.

Закриття додатків економить заряд батареї

Цей міф прямо переїхав з Android, де така проблема дійсно є. Apple спроектувала iOS зовсім інакше. Споживання акумулятора додатками, що працюють у фоновому режимі, є не більшим, ніж тими, які закриті. Ба більше, вивантажуючи програми з пам'яті, смартфон витрачає більше енергії на їхній повторний запуск. Вердикт простий: не закривайте фонові додатки – користі від цього ніякої.

Видалення фотографій прискорює iPhone

Apple заздалегідь зарезервувала для iOS кілька гігабайтів у сховищі вашого iPhone, яких більш ніж достатньо для стабільної роботи операційної системи. Тому навіть якщо ви видалите з пам'яті свого смартфона всі фотографії, відео, додатки, він не буде працювати швидше. Але в цьому міфі є частка правди. При черговому поновленні прошивка потребує додаткового місця на внутрішньому накопичувачі – в цьому випадку видалення непотрібних файлів дійсно може виявитися корисним, якщо пам'ять "забита". 

На iPhone треба чистити кеш

Ще один популярний міф щодо iPhone – очищення кеш-пам'яті, після якої нібито смартфон починає працювати швидше. Кешування дуже корисне для роботи додатків: воно прискорює роботу додатків завдяки зберіганню певних даних. Наприклад, в браузері кешуються текст, зображення та відеозаписи для швидкого доступу до них при повторному завантаженні сторінки. Ці дані не уповільнюють iPhone, а навпаки дозволяють вам переглядати їх в офлайн-режимі, прискорюють завантаження веб-сторінок і економлять трафік.

Зарядка від iPad "вб'є" iPhone

Використання більш потужного зарядного пристрою, наприклад, від iPad, не нанесе iPhone шкоди. Apple давно передбачила такий спосіб, тому оснастила в зарядні пристрої спеціальні контролери, які не дозволяють їм заряджатися швидше, ніж дозволяють їхні акумулятори. Відтак можна сміливо користуватися зарядкою від iPad – вона не зашкодить iPhone.

Додатки допомагають продовжити автономність

Напевно, ви не раз стикалися з додатками типу Battery Saver, які обіцяють оптимізувати роботу вашого iPhone і тим самим збільшити час його автономної роботи. Звичайно, все це повна нісенітниця. iOS влаштована таким чином, що жодна стороння програма не зможе проникнути в його файлову систему, щоб щось там оптимізувати. Та й, судячи з того, як добре працює iOS 12, нічого додатково покращувати, тим більше за допомогою сторонніх розробників, вам не потрібно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2020
18 травня 2020
14 травня 2020
13 травня 2020
09 травня 2020
05 травня 2020
04 травня 2020
28 квітня 2020
23 квітня 2020
21 квітня 2020