Поділитись:

У Луцьку відкрили найрожевіший магазин "Будинок іграшок" в Україні (фото)*

Субота, 10 серпня 2019, 14:25

У Луцьку в розважальному центрі "Промінь" запрацював магазин іграшок мережі номер один України – "Будинок іграшок".

Відкриття відбулося у суботу, 10 серпня. 

Бренд-менеджер компанії Оксана Олендер зазначила, що "Будинок іграшок" перебуває на ринку 20 років та має величезний асортимент (близько 20 тисяч різноманітних іграшок та інших товарів у мережі магазинів та на сайті bi.ua).

Магазин оформлено у яскравих рожевих тонах (" у нас все рожеве: від кульок до настрою, з яким гості виходять з магазину", – каже Оксана Олендер), тут знайдеться продукція для усіх вікових категорій (від найменших до найстарших): ляльки, конструктори, іграшки для розвитку, для активного відпочинку, сюжетно-рольові іграшки, товари для творчості та освіти (також, на полицях ви знайдете брендовані "голівудські іграшки" від "Месників" до персонажів мультфільму "Історія іграшок") .

"У нас лише сертифіковані та оригінальні іграшки, ми не продаємо підробок", – заявила представниця мережі. 

"У нас чудовий персонал. Усі консультанти добре знають увесь асортимент, оскільки ж самі граються. Вони детально розкажуть та допоможуть обрати улюблену іграшку", – додала директорка магазину "Будинок іграшок" у "Промені" Людмила Павлюк

Для зручності покупців у торговому залі обладнано інтерактивний комп'ютер, який дозволяє детально ознайомитися із асортиментом магазину. Також в торговій точці можна забирати замовлені в інтернет-магазині товари, економлячи завдяки цьому гроші на доставку. 

Радіє відкриттю магазину "Будинок іграшок" у Луцьку директор розважального центру "Промінь" Дмитро Грелюк:

"Вже чимало гостей відвідало магазин і ми чуємо, як вони позитивно відгукують про його зовнішній вигляд, ціни та асортимент. Сподіваємося, що люди повертатимуться сюди знову і знову". 

До слова, з нагоди відкриття, у магазині "Будинок іграшок" діє знижка -10% на неакційні товари. Окрім цього, наразі в мережі триває акція  до -40% на товари для навчання (акція триватиме з 6 серпня по 16 вересня). Також магазин пропонує знижку іменинникам: -15% уродовж двох тижнів (7 днів до дня народження, в день народження і 7 днів після).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Директор «Променя» Дмитро ГРЕЛЮК розповів про плани, досягнення і святкування річниці

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
28 травня 2020
22 травня 2020
21 травня 2020
20 травня 2020
18 травня 2020
16 травня 2020
15 травня 2020