Поділитись:

Щоб не лякали запахом і виглядом, – Мінрегіон візьметься за смітники

П'ятниця, 09 серпня 2019, 17:43

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує переглянути норми щодо забезпеченості громадських місць належною кількістю сучасних урн та контейнерів для сміття.

Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, – повідомляє Урядовий портал.

«Питання збору сміття у містах сьогодні дуже актуальне, особливо у місцях масового скупчення людей: у парках, на площах, пляжах і так далі. Зараз ми суттєво переглядаємо ДБН щодо благоустрою, зокрема щодо забезпеченості належною кількістю сучасних контейнерів та урн на вулицях. Які наші пропозиції? Щоб контейнери та урни були в достатній кількості. Аби люди не блукали вулицями у пошуках хоч якоїсь урни, яка виявиться переповнена, бо інших поблизу немає. Щоб контейнери не лякали своїм запахом і виглядом перехожих, а контейнерні майданчики передбачали можливість роздільного збору та сортування. І щоб вони виглядали гарно та сучасно, гармоніювали із загальним виглядом міст, ландшафтом парків та іншою місцевістю», – сказав він.

Зі слів Лева Парцхаладзе, у цьому питанні важливо вивчити та проаналізувати європейський досвід. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 вересня 2020
09:02
18 вересня 2020
12:50
17 вересня 2020
08:50
16 вересня 2020