Поділитись:

Над Волинню пролетів російський літак: чому це допустили

П'ятниця, 09 серпня 2019, 10:16
Над Волинню пролетів російський літак: чому це допустили

фото ілюстративне 

На днях у небі над Волинню зафіксували політ російського літака.

Про це повідомили у спільноті Авiатрафік. 

Над Волинню пролетів російський літак: чому це допустили

Над Волинню пролетів російський літак: чому це допустили

Як пише "Високий замок", російський лайнер вилетів із італійського Барі до Москви і влетів у повітряний простір України. Boeing 737−8LP пролетів над Львовом та Луцьком та вилетів з України у повітряний простір Білорусі в районі населеного пункту Бутове. Як відомо, українське небо задля безпеки закрите для російських літаків із 26 листопада 2015 року. 

У пресслужбі Украероруху повідомили, що 7 серпня пілот повітряного судна російської авіакомпанії «Глобус» Boeing-738 REG –VQBMG, у зв’язку з обходом активної грозової діяльності, отримав дозвіл на використання повітряного простору України від Украероцентру в зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

Українці керувалися рішенням Ради з безпеки польотів Державної авіаційної служби України від 2 грудня 2015 року, законодавчими й нормативно-правовими актами України в галузі авіації й у сфері використання повітряного простору, дотримуючись стандартів ICAO. Також дії персоналу у випадку необхідності обходу повітряними суднами небезпечних метеоявищ передбачені в угоді (LоA) між органами обслуговування повітряного руху України та Словаччини й інших сусідніх країн.

"Ми діяли в межах міжнародних стандартів і рекомендованої практики ІСАО та рішення Ради з безпеки польотів ДАСУ задля безпеки повітряного руху та уникнення аварійної ситуації під час польоту. Для Украероруху, як для національного провайдера аеронавігаційного обслуговування, безпека польотів повітряних суден у повітряному просторі України залишається в пріоритеті", – зауважив керівник Украероруху Олександр Доценко. 

Як йдеться у повідомленні, у рішенні ДАСУ затверджено, що у випадках обходу небезпечних метеоявищ (якщо обхід без входу до повітряного простору України може привести до аварійної ситуації з повітряним судном) повітряним суднам, враховуючи ті, що зареєстровані в РФ, може бути дозволено вхід до повітряного простору України.

Boeing-738 зайшов в український повітряний простір о 15:07UTC через навігаційну точку LADOB на ешелоні FL370 та вийшов о 15:33UTC через навігаційну точку AMIRI на ешелоні FL370.

На знімку – супутникове зображення в інфрачервоному спектрі потужної конвективної (грозової) хмарності над Україною, Польщею та Білоруссю станом на 17:45UTC+2 07.08.2019. Дані супутника «METEOSAT-11» Європейської організації з експлуатації метеорологічних супутників (EUMETSAT).

Над Волинню пролетів російський літак: чому це допустили

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів