Поділитись:

У Луцьку хочуть зберегти ринок "Привіз"

Середа, 07 серпня 2019, 13:15

У Луцьку мешканці Привокзального району хочуть зберегти ринок "Привіз".

Відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєструвала Лариса Коваль 7 серпня 2019 року.

Авторка просить зберегти ринок "Привіз", а не розпочинати будівництво торгово-офісного центру.

"Ринок "Привіз" необхідний не тільки жителям цього району, але й гостям міста Луцька та жителям сіл,які привозять хорошу і якісну продукцію для лучан", – зазначає вона.

Аби петицію розглянули депутати Луцької міської ради, її повинні підписати не менше 300 осіб. До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

Нагадаємо: продавці ринку «Привіз» прийшли 31 липня під стіни Луцької міської ради через, на їхню думку, безпідставного закриття ринку. Через мітинг депутати не могли розпочати сесію.  Згодом у міськраді повідомили, що Олександр Башкаленко готовий надати 400 метрів квадратних для того, щоб люди мали місце для ринку. Однак люди на таку пропозицію не погоджуються. Через конфлікт у міськраді викликали поліцію.  Згодом питання про закриття ринку «Привіз» Луцька міська рада перенесла на 1 серпня.

Депутат Павло Данильчук назвав все політичними домовленостями, адже Генпланом міста на місці «Привозу» й передбачені ринки, а в договорі йдеться про конкретний ринок – «Привіз». 

Натомість заступник міського голови Костянтин Петрочук запропонував підприємцям ринку «Привіз» позиватися до суду, аби розірвати договір оренди з ТзОВ «Екопрод».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Базарники «Привозу» завтра повернуться на свої робочі місця

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 жовтня 2020
19 жовтня 2020
18 жовтня 2020