Поділитись:

Атмосфера, драйв і щирість: останній день «Бандерштату» (репортаж)

Понеділок, 05 серпня 2019, 11:00

Останній день фестивалю українського духу «Бандерштат» був переповнений емоціями та драйвом. День розпочався з гутірок, де зібралося чимало людей. Слухали поезію, вчили походження слів, обговорили українське кіно та слухали жінок-захисниць. А ввечері відривалися під запальну музику різних гуртів.

Музичну частину фестивалю відкрили гурт «Q», Flit, Detach. Відомими хітами підкорювали публіку «Жадан і Собаки». Здавалося, їхні пісні підспівували всі. Вони виконали «Пси», «Кобзон», «За*бали», «Інстаграм». Найбільше бандершатівці відривалися під пісню «Нова тьолка барабанщика».

Після солістів «Жадан і Собаки» розважав публіку гурт «Фіолет».

Гурт KARNA вийшов на сцену, коли було уже зовсім темно. Вони виконали «Ватра», «Вітролом», «Полтергейст» та інші. З особливими емоціями та оплесками бандерштатівці запалювали під пісню «Паті на «Бандерштаті».

Тисячі людей уже 13 рік поспіль зібралися, аби три серпневі дні провести його у колі однодумців. Маленькі діти, молодь, дорослі – усі отримали купу вражень та незабутній позитив.

Як зазначили організатори, фестиваль буде організований і наступного року. Відзначать і ювілейний – 15-й «Бандерштат». Зі сцени відзначили, що незважаючи на труднощі, цього року фестиваль, як і завжди, пройшов чудово, а тут зібралися ті, хто любить «Бандерштат» за його атмосферу, щирість та драйв.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Бандерштат-2019

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів