Поділитись:

Зеленський і "Слуга народу" заплатили 70 тисяч доларів, щоб підняти свій імідж у США

П'ятниця, 02 серпня 2019, 17:10

Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського у Вашингтоні у період між 3 квітня і 21 травня 2019 р.

Відповідно до документів, поданих у Міністерство юстиції США, компанія отримала за свої послуги гонорар у розмірі $60 000 та відшкодування витрат $9 371,80. Про це повідомляє Голос Америки. 

Зокрема, послуги надавалися між першим та другим туром президентських виборів в Україні. Тоді команда Володимира Зеленського категорично заперечувала існування такого контракту. 

Як виявилося, контракт таки існував. Угоду за реєстраційним номером 6661 підписали 3 квітня у квітні 2019 року. У додатках А і В вказано сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC та «Володимир Зеленський – Слуга народу, за посередництва Маркуса Коена». Маркус Коен вказав свою адресу так: Київ, Велика Васильківська, 72 Торговельний центр «Олімпійський», 2 поверх. Мета угоди: підняти «імідж» Володимира Зеленського – «Слуги народу». 21 травня 2019 контракт офіційно був закритий. 

Виконавчий віце-президент компанії Signal Group Consulting Джон Проктер, у відповідь на запит Української служби «Голосу Америки», наголосив, що робота компанії на Володимира Зеленського та партію «Слуга народу» вже завершена, а інформація про неї наведена у звіті поданому до Мін’юсту США.

«Голос Америки» звернувся за коментарем до інших учасників цього контракту.

«Фірма не має додаткової інформації», – повідомив виконавчий віце-президент компанії Signal Group Consulting Проктер у відповідь на електронний лист. 

Судячи з опису послуг, Вашингтон відвідувала делегація представників Володимира Зеленського. Ані її склад, ані дати візиту прямо не вказані. За даними джерел «Радіо Свобода» в передвиборчому штабі кандидата, компанія Signal Group організовувала зустрічі для голови штабу і лідера партії «Слуга народу» Івана Баканова та економічного радника Олега Дубини. «Голос Америки» не зміг незалежно підтвердити чи спростувати цю інформацію.

В додатку до звіту детально описуються все, що робила Signal Group, для Володимира Зеленського. Починаючи з 3 квітня, лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним департаментом, мозковими центрами тощо. Предметом листів та дзвінків були домовленості про зустрічі. З деякими, як Конкресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів, зокрема, для надання «додаткової інформації про візит Зеленського і представників його партії».

Signal Group повідомляє про проведені зустрічі: Інститут Катона, Державний департамент, CSIS, Центр Карнегі, офіс когресмена Брендона Бойла, колишній сенатор Норм Колман, Рада з Національної Безпеки.

Повідомляється про «зустріч/екскурсію» у Білому Домі 17-го квітня. Також Signal Group контактувала з медіа організаціями CNN та Washington Post, але повідомлень про інтерв’ю немає.

Цікавий також додаток про витрати, які мали американські лобісти обслуговуючи контракт з Володимиром Зеленським. Зокрема 16 квітня вони звітують про вечерю в одному з Вашингтонських ресторанів на суму $1,912.90 та чималі витрати на таксі та лімузин. Загалом, за організацію дводенного візиту української делегації у Вашингтон і консультативні послуги у квітні-травні 2019 року, Signal Group отримала від Маркуса Коена оплату за свою роботу плюс відшкодування витрат на загальну суму $69,371,80.

«Голос Америки» звернувся до Офісу Президента України з проханням уточнити свою заяву. В Офісі Президента України відмовилися це коментувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 липня 2020
13:32
03 липня 2020
09:30
02 липня 2020
30 червня 2020
29 червня 2020
28 червня 2020
27 червня 2020
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
22 червня 2020
21 червня 2020