Поділитись:

Прилуцька сільрада проголосувала за приєднання до Луцька (фото)

П'ятниця, 02 серпня 2019, 15:43

Депутати Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, більшістю голосів підтримали приєднання Луцька та створення Луцької міської ОТГ.

Голосування відбулося сьогодні, 2 серпня 2019 року, – інформує пресслужба Асоціації міст України.

Як повідомив консультант правових питань Асоціації міст України Валентин Малиновський, Прилуцька сільська рада прийняла рішення про надання
згоди на приєднання до Луцька. 

«10 із 11 присутніх депутатів проголосували ЗА! Тепер чекаємо рішення Луцької міської ради», – написав він у «Фейсбук».

Як пояснив Валентин Малиновський, тепер на наступній сесії депутати Луцької міської ради мають надати згоду на приєднання Прилуцької територіальної громади. Після цього готується проект рішення про добровільне приєднання, і після схвалення двома радами надсилається до Волинської ОДА для надання висновку. На останньому етапі після позитивного висновку дві ради приймають остаточне рішення.

Консультант-«ПУЛЬСовик» зауважує, що, якщо Прилуцький сільський голова Валентин Арчибасов на якомусь етапі вчетверте накладе вето, то 10 депутатів достатньо, щоб його подолати.

До речі, зі слів Малиновського, досі Волинська область суттєво відставала у формуванні ОТГ міст обласного значення. Після об'єднання міста Луцька із суміжною Прилуцькою сільською територіальною громадою Волинь знову стане одним з лідерів децентралізації в Україні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 березня 2023
19:07