Поділитись:

Лучани вшанувували пам'ять Лесі Українки (фото)

П'ятниця, 02 серпня 2019, 05:18

Вчора, 1 серпня, була 160-та річниця від дня смерті видатної української поетеси Лесі Українки.

З цієї нагоди на Театральному майдані нашого міста відбулася літературно-мистецька година “Вона прийшла на землю з громовиць...”. Участь у заході взяли виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади, духовенство, письменники, літературознавці та громадськість міста, – йдеться на сайті Луцької міської ради.

Григорій Пустовіт зазначив: “Кожна нація має майбутнє, якщо у неї є достойне минуле. Достойне минуле – це ті генії, найкращі представники народу, які формують його духовність та національну гідність. Творчість Лесі Українки, Тараса Шевченка, Івана Франка – це крила нашої з вами духовності, які підіймають українців на нові вершини, мотивують до самоповаги та нових досягнень. Читаючи видатні твори Лесі Українки, ми стаємо кращими, міцнішими духовно. Щороку ми вшановуємо пам'ять про неї, тому хотілося б, аби наші громадяни частіше зверталися до її безсмертних творів та цінували літературне надбання Волині”.

Як зазначила голова Волинської обласної організації національної спілки письменників України Ольга Ляснюк, пам’ять про Лесю Українку продовжує жити, її твори знаходять своє відображення у різних ситуаціях, навіть в епоху стрімкого розвитку цифрових технологій.

Під час заходу декламували відомі твори поетеси. У бібліотеках відбувалися тематичні виставки літератури, присвячені життю та творчості Лесі Українки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без військового параду: День Незалежності святкуватимуть по-новому

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:06
10 серпня 2020
09 серпня 2020
08 серпня 2020