Поділитись:

Як на Волині винищувачі в небі "атакують" противників (фото)

Четвер, 01 серпня 2019, 19:31
Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)

Льотчики 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації ім. О. Покришкіна на Волині вдосконалюють навички в техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні на винищувачах МіГ-29 та МіГ-29 УБ (учбово-бойовий).

Про це повідомляє АрміяInform. 

Піднімаючись у небо, екіпажі бойових машин виконують задачі з виявлення та ураження наземних і повітряних цілей умовного противника. Крім того, пілоти відпрацьовують перехоплення ворожих літаків.

Як повідомив командир бригади полковник Ігор Кисельов, польоти проводяться на штатній військовій техніці відповідно до плану бойової підготовки.

Льотна зміна є дуже важливим компонентом у підготовці екіпажів. Таким чином особовий склад підтримує навички на належному рівні і не дозволяє собі розгубити їх. А молоді пілоти з кожним вильотом отримують дедалі більше знань та вмінь, так само як і ті, хто забезпечує польоти.

У повітряних тренуваннях бере участь увесь льотний склад військової частини. Льотчики піднімаються у небо тричі на тиждень як вдень, так і вночі.

Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)Як на Волині винищувачі в небі «атакують» противників (фото)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів