Поділитись:

Ніхто нічого не підозрював: деталі моторошного вбивста немовляти на Волині

Четвер, 01 серпня 2019, 11:25

В Устилузі на Волині знайшли мертвою новонароджену дитину. У її вбивстві підозрюють 20-річну прикордонницю. 

Немовля було закопане у занедбаному сусідському городі. Відомо, що то була дівчинка і вона народилася здоровою завважки 4 кілограми 100 грамів, – йдеться у сюжеті ТСН.  

Тіло немовляти виявила поліція, яка оглядати обійстя почала після того, як від медиків надійшло повідомлення про підозрілу породіллю. Лікарям 20-річна жінка розповіла, що стався викидень, однак пояснити, де тіло немовляти, не змогла. Слідчі почали шукати поблизу хати.

"Тіло було виявлено біля землеволодіння породілі. Ступінь провини буде з'ясовано в ході проведення слідчих дій", – наголосив начальник третього слідчого відділу ДБР Станіслав Лисенко.

За попередньою інформацією, дитина народилася у вуличній вбиральні. Того ж дня її закопали на городі. Тіло немовляти було замотане у плівку, вже під час огляду експерти побачили пошкоджений череп. Слідчі підозрюють: дитину закопала саме мати. Була малеча у той час жива чи ні – ще належить з’ясувати. Саму ж жінку два дні тому госпіталізували до лікарні, її стан медики оцінюють, як середньої тяжкості. Однак категорично забороняють з нею зустрічатися – кажуть, це може зашкодити її здоров’ю. Сама жінка на контакт не йде, без її згоди розповідати будь-що лікарі відмовляються. "Якусь інформацію ми давати не можемо", – каже заступник головного лікаря Микола Юрко. 

У прикордонному містечку, де сталася трагедія, два дні тільки й мови про моторошне убивство. Про те, що 20-річна дівчина вагітна, сусіди не знали. Дівчина жила разом з батьками та сестрою, поспілкуватися з ними не вдається – будинок зачинено. У селі впевнені, що родичі жінки знали про вагітність. Версію про те, що їй допомогли позбутися немовля, тепер перевіряє прокуратура.

"Всі версії можливі і не можливі відпрацьовуються щодо осіб, які можуть бути причетні до цього злочину", – запевнив заступник військового прокурора Луцького гарнізону Богдан Гончар.

Сама підозрювана працює прикордонницею. Те, що вона була вагітна, колеги не помічали.

"Зранку якраз мінялася з чергування, все було нормально, ніяких скарг на здоров’я, погане самопочуття вона не повідомляла", – запевняє начальник прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

У жіночій консультації впродовж усіх восьми місяців вагітності на обліку не стояла.

Адвокат нині стверджує: жінка й не знала, що вагітна.

"Дитя народилося мертве, стосовно закопували чи не закопували – ми не готові цю інформацію розповсюджувати", – заявив юрист Тарас Максимович.

Відомо, що свою провину жінка не визнає. Тож крапку в цій історії мають поставити результати експертиз – їх у справі призначили декілька, зокрема й ДНК-дослідження. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 липня 2020
30 червня 2020