Поділитись:

Як у луцькому ЦНАПі присвоїти поштову адресу

Четвер, 01 серпня 2019, 11:52

У Центра надання адміністративних послуг міста Луцька відбулася нарада за участю адміністраторів, представників ДАБі, управління архітектури та містобудування, БТІ та приватних нотаріусів. 

Під час зустрічі обговорили питання щодо присвоєння поштових адрес квартирам в житловому будинку та процедуру поділу та виділу в окремі об’єкти нерухомого майна, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року, – йдеться на сторінці ЦНАПу у Facebook. 

Присвоєння поштових адрес об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна з 1 липня 2019 року здійснюється винятково відповідно до Тимчасового порядку. За присвоєння адреси об'єкту будівництва, об'єкту нерухомого майна плату не стягуватимуть. З дати прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта присвоєна адреса об'єкта будівництва автоматично вважається адресою об'єкта нерухомого майна та не потребує прийняття додаткових розпорядчих документів відповідними уповноваженими органами з присвоєння адреси. 

Запрошуємо у ЦНАП скористатися послугою з присвоєння адреси об’єкту будівництва та об’єкту нерухомого майна.

Перелік необхідних документів: 

Присвоєння адреси: 

 • Заява (рекомендовано формуляр 01-02).
 • Копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт нерухомого майна, якщо таке право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
 • Викопіювання з топографо-геодезичного плану у масштабі М 1:500 із зазначенням місця розташування запланованих об’єктів будівництва, а також головного входу до будинку (для будинків).
 • Копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, у разі присвоєння адреси об’єкту будівництва та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, аскасування та анулювання зазначених документів.
 • Копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, у разі присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів,
 • відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.
 • Довіреність (доручення) – для уповноваженої особи (оригінал та копія).
 • Копії документів, які подаються для присвоєння адреси об’єкту будівництва, об’єкту нерухомого майна, засвідчуються замовником будівництва (його представником).

Зміна адреси:

 • Заява власника (співвласників) об’єкта нерухомого майна (рекомендовано формуляр 01-02).
 • Документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки, якщо право власності на об’єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
 • Документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, коли об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об’єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення), якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.
 • Технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна.
 • Довіреність (доручення) – для уповноваженої особи (оригінал та копія).
 • Копії документів, які подаються для зміни адреси об’єкта нерухомого майна, засвідчуються власником (співвласником) (його представником).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:27
01 липня 2020
19:00