Поділитись:

Дорогу на Ягодин вже "заасфальтували" на 60 мільйонів гривень (фото)

Середа, 31 липня 2019, 16:31

На трасі Київ-Ковель-Ягодин вже завершують основні види робіт з реконструкції ділянки протяжністю 4,1 км. 

Як розповів заступника начальника управління Служби автомобільних доріг в області Ншан Антонян, розпочали ремонтувати цю дорогу у 2011-му році, напередодні «Євро-2012». Тоді фактично збудували ліву і праву смуги на рівні середнього шару, – повідомляє відділ іфнормаційної політики ОДА. 

Тож, відкоригувавши проектну документацію, цьогоріч продовжили роботи. Нині вже майже завершенні основні види робіт, зокрема на лівій смузі укладено верхній шар та нанесено тимчасову розмітку, аби відповідно до технології стерся асфальт з бітумної плівки. Лише після цього нанесуть постійну довговічну розмітку із холодного пластику.

Загалом кошторисна вартість робіт становить близько 80-ти млн грн. На сьогодні вже освоєно 60 млн грн, або 75 % від загальної вартості об’єкту.

«Залишилося укласти 900 метрів на правій смузі. Також завершують роботи з облаштування бар’єрної огорожі, що розділятиме смуги. Опісля перекинуть рух на праву сторону, аби нанести постійну розмітку. Опісля, як затреться на правій стороні асфальтобетонна плівка, також нанесуть розмітку. Паралельно монтуються автобусні зупинки, облаштовують тротуари, з’їзди, підсипають узбіччя, тобто тривають декоративні роботи», – прокоментував Ншан Антонян.

Так, незабаром завершать реконструкцію цієї ділянки дороги. Однак, зі слів заступника начальника управління Служби автомобільних доріг в області, нині коригують старі проекти на цю трасу ще на три ділянки, протяжність яких в середньому по 3-4 км кожна. Дорожники області надіються на фінансування і наступного року, щоб продовжувати реконструювати дорогу у напрямку Ковеля.

До слова, фінансування цих робіт йде за програмою, задекларованою урядом, відповідно до якої упродовж 5-ти років мають реконструювати повністю усю дорогу міжнародного значення від Ягодина до Ковеля. Передбачали на це 1 млрд 200 млн грн. 2019 рік став першим етапом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020