Поділитись:

В Україні хочуть зробити обов’язковими дитячі зони в ресторанах

Середа, 31 липня 2019, 19:31

фото ілюстративне 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо проектування ресторанів, кафе та інших закладів харчування.

Зокрема, наразі вивчається пропозиція проектувати організовані ігрові куточки для дітей у цих закладах. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, – йдеться на сторінці Урядового порталу. 

“Проводив опитування на своїй сторінці у Facebook щодо необхідності обов’язкових дитячих ігрових зон у приміщеннях ресторанів і кафе. І хоча переважна більшість проголосувала “за”, багато хто висловив думку, що такі ігрові зони потрібні не у всіх ресторанах і кафе та мають, у першу чергу, залежати від формату закладу. Тому зараз плануємо більш детально вивчити це питання для можливого внесення змін у державні будівельні норми”, – зазначив він. 

Лев Парцхаладзе наголосив, що у цьому питанні дуже важливо визначити конкретні вимоги не тільки до розмірів та їх відокремлення від загальних залів у закладах харчування, а обов'язково – безпеки облаштування таких приміщень або зон. Щоб це було безпечно для дітей, а також не порушувався комфорт і затишок інших відвідувачів.

“Погоджуюся на 100%, що у барах та клубах дитячі зони точно не потрібні. Проте сьогодні і в Києві, і в інших містах є багато сімейних закладів, які можна відвідувати з дітьми зокрема. І не завжди для них передбачені такі зручності, як ігрова зона. А норми ДБН настільки застарілі, що там визначається можливість це робити лише в дитячих кафе. Тому думаю, що їх влаштування і в інших актуальних для цього закладах має бути обов’язково передбачене”, – додав заступник Міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
09:10
20 вересня 2020
08:53
19 вересня 2020
18 вересня 2020
17 вересня 2020
08:50