Поділитись:

"Ви всі – ніхто", – політтехнолог "Слуги народу" до новообраних нардепів

Середа, 31 липня 2019, 12:14

Один із головних політтехнологів партії "Слуга народу" Микита Потураєв наголосив, що парламентські вибори виграли не нардепи, а Володимир Зеленський. Бо люди голосували не за прізвища, а за партію. 

Видання "Страна" отримала запис виступу політтехнолога на лекції для депутатів від "Слуги народу" в Трускавці. 

"Давайте розберемося, перш ніж почнемо працювати (а я буду працювати разом з вами), хто ми такі. Це дуже важливо. Тобто зараз ви помилково думаєте, що ви всі політики. Це велика помилка. Відповідь: ні. Я працюю з 1996 року, і моїм першим клієнтом була Юлія Володимирівна Тимошенко. Дивіться, є соціологічна цитата з приводу всіх, хто тут сидить. Поправка на явку, туди-сюди. Загалом – майже 45. Як це сталося? Як ви тут опинилися? Я вам поясню, як, тому що моя робота – пояснювати як. Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії "Слуга народу". І йому було все одно, яке прізвище буде вказане в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський. Вам про це вже говорили, і я хочу звернути на це ще раз вашу увагу: всі ви, і я зокрема, людина, яка займається політтехнологіями з 1996 року, а багато хто з вас у цей час ще в дитячий сад ходили ... Всі ви – політично ніхто. Я хочу, щоб це кожен почув. Ви суб'єкти в житті, але політичними суб'єктами ви не є. Що таке партія? Це з англійської означає "частина". Частина суспільства. Ви ще не партія, але вам доведеться нею стати. Вам потрібно стати політичними суб'єктами. Це ваше завдання на цей тиждень. Ми хочемо рівно цього. Я знаю, і повірте, всі знають. Про це всі знають. Про це знає Дмитро, про це знає Олександр, про це знаю я. Там хтось уже в телефонах. Я ж це бачу. Хтось думає про те, як поїхати до Львова. Хтось думає про те, як взагалі звалити – ок! Це ваше право. Ви були ніким, але ті, хто залишаться, стануть кимось", – заявив народним обранцям Потураєв.

Як інформує видання, виступ Потураєва викликав вельми неоднозначну реакцію серед майбутніх депутатів. Зокрема, багато новообраних нардепів почали запитувати, хто взагалі такий цей Потураєв. Багато мажоритарників відчули образу. До того ж, йшлося й про те, аби донести до Президента думку, що комунікувати з людьми через "дивних посередників" – це неправильна стратегія. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2020
20 липня 2020
18 липня 2020
16 липня 2020
24 червня 2020
02 червня 2020
03 березня 2020
21 лютого 2020
19 лютого 2020
16 лютого 2020
10 лютого 2020
31 січня 2020
29 січня 2020
25 січня 2020