Поділитись:

На Волині прикордонниця закопала власне немовля на городі

Вівторок, 30 липня 2019, 17:35

Народивши удома дитину, молода жінка спакувала тіло в коробку і закопала на власному городі. Інцидент трапився у місті  Устилуг, що на Володимирщині. Жінка служить у прикордонних військах. 

Про це  пише Район.Володимир-Волинський . Інформацію підтвердили в міському відділі поліції, проте жодних коментарів з цього приводу ніхто не дає.

В понеділок сусіди бачили, як дві сестри проходжувались по подвір'ю. Одна підтримувала іншу, яка була геть виснажена. Згодом до будинку приїхала швидка. Дівчину з кровотечею повезли в Боголюби. Спочатку вона казала, що вагітною не була, пізніше медикам призналась, що була на 8 тижні вагітності і в неї стався викидень. Медики ж після огляду пацієнтки, повідомили, що та перебувала, приблизно, на 23 тижні вагітності і, скоріше за все, це були передчасні пологи.

Правоохоронці почали з'ясовувати, куди породілля поділа тіло дитини.

«Все обшукали, навіть машини, що викачують каналізацію, працювали, бо думали, що вона туди тіло викинула...Але марно. Потім з'ясували, що дівчата днем раніше у крамниці брали якусь коробку. І вже на наступний день звернули увагу на свіожоскопане місце на городі. Там і знайшли тіло дитини. Воно було сховане в коробці», - повідомив сусід під час спілкування по телефону.

Дівчинина разом із своєю сестрою служила у прикордонних військах.

«Ми всі бачили, що останнім часом у неї став помітним невеликий животик, який вона старанно перетискала та ховала під формою. Подейкували, що вона навіть заміж збирається...Але то її справа. Але до такого додуматися! Кажуть, що дитина була живою до того, як її закопали...», – розповіла в телефонній розмові сусідка дівчини.

Важко сказати, що підштовхнуло дівчину до такого вчинку. Тепер доведеться відповідати перед Законом.

Натомість ми чекатимемо офіційної інформації від поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
06 липня 2020
01 липня 2020
30 червня 2020
27 червня 2020
25 червня 2020
22 червня 2020
20 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020