Поділитись:

"ДНК лоха", – Фурса про генетичну особливість українців

Понеділок, 29 липня 2019, 15:51

Економічний експерт Сергій Фурса вважає шахраями людей, які говорять про "особливий український шлях".

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Якщо хтось з екрану телевізора говорить вам, що нам потрібен свій український шлях, що нам не підходять рецепти розвинених країн, то знайте, перед вами шахрай. Людина, яка намагається вас обдурити. А з якою вже метою він це робить, думайте самі", – йдеться в дописі.

Зі слів Сергія Фурси, у цьому плані відзначився потенційний майбутній міністр охорони здоров'я Михайло Радуцький. Він заявив, що протоколи інших країн можна брати за основу, але необхідно адаптувати, адже генетичні відмінності в перебігу хвороб у представників різних рас визначають й особливості їх лікування.

"Приходить німець в лікарню з діагнозом – йому антибіотик. Приходить українець – подорожник", – написав він.

Насправді ж, вважає Сергій Фурса, свої протоколи вимагають з інших причин.

"Свої протоколи потрібні тільки для того, щоб впарювати українцям фуфломіцини. Усе. Така ось генетична особливість українців.  ДНК лоха", – зазначив економіст. 

Саме перехід на єдиний протокол був важливою частиною реформи медицини від Уляни Супрун. В підсумку її звинувачують в тому, що вона ще не завершила свою реформу (яка йде за чітким планом) і пропонують особливий шлях лікування для унікальних українців.

Ця модель, пояснює експерт, може бути застосована до будь-яких реформ, передусім економічних. Те ж стосуєтьсі і теми менталітету українців.

"Менталітет, який зникає, варто лише українцю виїхати за межі країни. І якщо в Україні такий носій менталітету порушує правила, проїжджає на червоне світло, паркується де захоче, то в Європі український генетичний код не заважає йому дотримуватися всіх правил і їздити за кермом, як зайчик. В чому різниця? У наявності правил і верховенства права. В Україні він знає, що йому нічого не буде. А в Європі покарання неминуче. От і все. Генетичний код українського менталітету зламаний", – пише Сергій Фурса.

Економіст додає, що коли говорять про те, що шкідливо регулювати українську банківську систему так само, як європейську, то насправді хочуть повернути часи, коли банки не регулювалися, а жили на рефінансування від Нацбанку і кредитували бізнес своїх власників.

Коли забороняють продавати і купувати українську землю, то просто хочуть продовжувати наживатися на сірих схемах і віджимати власників паїв, які не можуть отримати справедливу оцінку своєї власності.

"Вам кажуть, що в Україні, на відміну від усього світу, не працює жорстка монетарна політика і незалежність Нацбанку – зайвий елемент? Просто хочуть знову друкувати гроші. Вам кажуть, що шкідливо для українців мати ринкові ціни? Просто хочуть повернути часи, коли заробляли на різниці, а платив за все бюджет. Вам кажуть, що шкідливо в Україні переходити на безготівковий розрахунок і не можна вимагати від бізнесу установки касових апаратів? Просто хочуть продовжувати возити контрабанду і не платити податки", – йдеться в дописі.

Насправді, зауважив Фурса, українська економіка не унікальна. І українці не унікальні.

"Ми просто бідна країна, яка мало впливає на світову економіку. І така країна не може претендувати на особливий шлях або особливі знання. Тому що єдине, що у нас добре виходить, – це бути невдахами. Ми просто повинні повторити шлях, який пройшла Польща і Словаччина, інші наші сусіди. І не говорити про особливий генетичний код українців. А якщо хтось таке каже, то він просто хоче залишити систему, яка працює неправильно. І навіщо йому це, вже й не так важливо", – резюмував економіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хто платить податки – той лох", – Фурса про відтермінування штрафу для "євроблях"

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2020
24 травня 2020
17 травня 2020
15 травня 2020
11 травня 2020
08 травня 2020
04 травня 2020
03 травня 2020
29 квітня 2020
27 квітня 2020
23 квітня 2020
12:10
21 квітня 2020
12 квітня 2020
10 квітня 2020
09 квітня 2020