Поділитись:

Волинська художниця показала, як зароджується картина (фото)

Неділя, 28 липня 2019, 22:15

Відома у Ковелі та за його межами майстриня пензля Світлана Солодун показала створення картини від початкового етапу до завершення. 

Світлана Солодун – ковельська художниця, співзасновниця та керівник громадської орагнізації арт-студія «СвітОк», учасниця різноманітних виставок та пленерів, благодійних заходів, – пише КовельPost.

Малює Світлана уже понад 20-років. Вищу освіту здобула в Інституті мистецтв ВДУ імені Лесі Українки. Займалася переважно монументальним мистецтвом (розписом стін). Нині активно працює над створенням художніх полотен, сюжети до яких бере навколо себе.

"І хоч квіткова тема – не моя, інколи краса весни чи літа надихає мене на створення картин. Просто виходжу на вулицю і дивлюсь навколо, що можна передати фарбами й пензлем на полотні, – каже художниця Світлана Солодун.


Картину, відтворення якої покроково показала поціновувачам свого таланту, Світлана назвала «Так насівається літечко». Її можна побачити на виставці «Розмаїття літніх фарб», яка діє в культурно-просвітницькому центрі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
05 травня 2021