Поділитись:

Керівник Волинської митниці наголосив на потребі реформи

Четвер, 25 липня 2019, 14:50

Вітчизняний бізнес розвивається дуже динамічно, проте зміни у Митний кодекс України, які б враховували ці тенденції, через політичні складові вносяться надто повільно.

Це зауважив виконувач обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Андрій Войцещук на зустрічі із суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності, виробництва яких зосереджені у місті Нововолинськ, – інформує ГУ ДФС у Волинській області. 

На відміну від схожої зустрічі на митному посту Луцьк, де домінували практичні аспекти випуску у вільний обіг авто з іноземною реєстрацією, пропуску через кордон лісоматеріалів тощо, підприємства Нововолинська більше турбують перспективи запровадження в Україні інституту уповноваженого економічного оператора, системи гарантування транзиту, протидії інтелектуальному тролінгу.

Ініціатор та модератор зустрічі міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков пов’язує саме такий спектр актуальних питань із успішною історією функціонування на території міста вільної економічної зони. На початку тисячоліття тут постали потужні, модерні підприємства з іноземними інвестиціями, які нині продовжують працювати за новітніми технологіями і орієновані у своїй роботі на експорт української продукції до Європи. 

Андрій Войцещук поінформував учасників зустрічі про заходи, які вживала раніше Державна фіскальна служба для гармонізації митних процедур України зі стандартами ЄС. Також він закликав практиків, які майже не щодня працюють з відправкою вантажів, внести свої пропозиції щодо спрощення в технологічному та часовому вимірі процедур митного оформлення. При цьому необхідно пам’ятати про баланс між протидією митному шахрайству та оптимізацією митного контролю – погодилися учасники зустрічі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 травня 2020
23 травня 2020
20 травня 2020
19 травня 2020
16 травня 2020
15 травня 2020
13 травня 2020
12 травня 2020
11 травня 2020
09 травня 2020