Поділитись:

На Волині фіскали похвалили бізнесменів

Четвер, 25 липня 2019, 09:54

На Волині стабільна тенденція росту надходжень єдиного податку.

Зокрема, за підсумками першого півріччя 2019 року місцеві бюджети в області отримали 264,3 мільйона гривень єдиного податку, що на 24,5 відсотка більше проти аналогічного періоду торік, – інформують у ГУ ДФС у Волинській області. 

«Позитивну динаміку сплати єдиного податку демонструють фізичні і юридичні особи, а також сільськогосподарські товаровиробники. Тож, можна стверджувати про високий рівень податкової культури платників, які належать до малого і середнього бізнесу. Важливо, що наш податковий супровід суб’єктів господарювання, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, виключає будь-який тиск. Фахівці ДФС якісно надають платникам податків весь комплекс послуг, включаючи консультаційні з питань подання звітності та застосування норм чинного законодавства», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Оскільки єдиний податок зараховується до місцевого бюджету, то органи місцевого самоврядування зацікавлені у тому, щоб всі бізнес-проекти на території кожного територіальної громади впроваджувалися лише легально. 

«Надходження єдиного податку – це кошти кожної громади за умови, що її лідери та мешканці дбають про розвиток бізнесу з дотриманням законодавчих вимог здійснення підприємницької діяльності», – підсумувала Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, впродовж першого півріччя поточного року підприємці-фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 204,7 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи – 35,9 мільйона гривень єдиного податку. Тим часом, сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах четвертої групи єдиного податку, додали громадам понад 23,7 мільйона гривень єдиного податку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020
31 травня 2020