Поділитись:

Луцький історик із синдромом Дауна влаштувався на роботу (відео)

Субота, 20 липня 2019, 05:36

Лучанин Богдан Кравчук, перший в Україні студент-випускник із синдромом Дауна, сьогодні,19 липня, написав заяву на прийом на роботу. З початку серпня він працюватиме у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти. Нагадаємо, 11 липня Богдан отримав диплом бакалавра історії в одному з вишів області, – розповідає Суспільне.

Нині Богдан Кравчук зустрівся із ректором інституту післядипломної педагогічної освіти Волині Петром Олешком. Хлопець прийшов написати заяву на працевлаштування. Богдан перший в Україні серед людей із синдромом Дауна здобув вищу освіту. Він історик. В інституті випускникові-бакалавру пропонують роботу за фахом, розповідає Петро Олешко. За кілька хвилин Богдан пише заяву.

Ректор візує її й разом з хлопцем йдуть оглядати інститут. У цій кімнаті – Музеї історії освіти Волині. Його експонати збирали упродовж тридцяти років, розповідає Петро Олешко. На цих кадрах – робоче місце Богдана.

"Бачу свою сучасну історію України у 20-му столітті, і 19-му бачу. Подобається моє робоче місце, Леся Українка, картини, телефон, комп’ютер, документи", – розповідає хлопець.

“У нас є така можливість, і є для практичного застосування. Можемо на практиці показати, що хвороба не є вироком. Тільки у колективі можна соціалізуватися. Наступний який етап у нього в житті – це показати роботу, що він із нею справляється”, – вважає Петро Олешко, ректор Волинського інституту післядипломної педосвіти: 

Сьогодні Богдан познайомився з Аллою Яковенко – завідувачкою музею, у якому працюватиме.

“Я впевнена, що це талановитий, здібний спеціаліст, а чим він займеться, ми будемо обговорювати. Що йому ближче до душі”, – каже завідувачка Музею історії освіти Волині Алла Яковенко.

До виконання обов’язків екскурсовода Богдан Кравчук приступить за кілька тижнів. Каже: вірить у свої сили. Перед стартом роботи планує відпочити із мамою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти Лесиного вишу перед виборами записали звернення (відео)

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:16
08:59
03 серпня 2020
15:55
02 серпня 2020
19:30