Поділитись:

На Волині активізувалися "квартирні" шахраї

Четвер, 18 липня 2019, 17:11

Із наближенням осені пожвавлюється попит на оренду квартир у Луцьку й правоохоронці констатують збільшення кількості громадян, які стають жертвами квартирних шахраїв.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині. 

Спритники, називаючись власниками житла, розміщують у мережі інтернет оголошення про здачу його в оренду, ілюструють свої пропозиції гарними фото квартир та пропонують спокусливо низьку ціну. У телефонних розмовах із потенційними орендарями ошуканці переконують, що помешканням цікавиться багато клієнті і, не перерахувавши одразу ж завдаток на вказаний ними рахунок, можливість винайняти житло на гарних умовах можна втратити.

Довірливі громадяни перераховують вказані шахраями суми як передоплату – й після цього зв'язок з "власниками квартири" переривається назавжди.

Так, лише за останніх дві доби троє волинян потерпіли від таких шахрайських дій. Двоє з них перерахували шахраям по 3 тис. грн., а один – 1,5 тис. грн.

Прокуратура Волині укотре звертається до краян з проханням бути уважними та обережними, винаймаючи житло через Інтернет, і в жодному разі не здійснювати оплату за нього шляхом перерахунку безготівкових коштів. Бажаючи винайняти квартиру, зустрічайтеся із власниками житла, оглядайте його, ознайомлюйтеся із документами на квартиру чи будинок, укладайте договір оренди – й лише після цього оплачуйте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 липня 2020
12 липня 2020
11 липня 2020
10 липня 2020