Поділитись:

Луцькрада подякувала Прилуцьку за бажання приєднатися

Четвер, 18 липня 2019, 10:55

Депутати Луцької міської ради «подякували» Прилуцькій сільській раді за ухвалене рішення щодо приєднання до Луцька.

Відповідне звернення ухвалили у четвер, 18 липня, під час засідання позачергової сесії Луцькради.

«Ми підтримуємо кроки Прилуцької громади. А після завершення роботи з ними почнемо працювати й з іншими громадами», – зазначив секретар Луцькради Григорій Пустовіт. 

Нагадаємо, що приєднання до Луцька Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, могло відбутися ще декілька років тому. Депутати сільської ради 29 вересня 2017-го проголосували за відповідне рішення,проте на нього наклав вето сільський голова Валентин Арчибасов.

Вважаючи такі дії сільського голови неправомірними в січні 2018 року депутати подали заяви в прокуратуру, поліцію та облраду. 

У березні 2018 року депутати Прилуцької сільради дали знову згоду на об′єднання. Проте сільський голова втретє зупинив дію обєднання з Луцьком. Відтак, депутати Прилуцької сільської ради не ухвалили рішення про надання згоди на об′єднання із Луцьком.  І ось 15 липня під час сесії цей процес депутати Прилуцької сільської ради розпочали від нульової позначки.

Додамо, що наразі Прилуцька територіальна громада, до якої входять села Прилуцьке, Дачне, Сапогове, Жабка – єдина, що може приєднатися до міста Луцька, адже всі інші суміжні громади утворили власні ОТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:06
09:12
02 червня 2023
11:51
01 червня 2023
18:46