Поділитись:

Twitter оновив сайт: про які нововведення потрібно знати

Середа, 17 липня 2019, 00:30

Twitter презентував оновлений сайт – із новими функціями та персоналізованим інтерфейсом, який буде звичним для користувачів смартфонів, проте змусить звикати всіх інших, так як "майже ніщо не розміщується в тому ж місці, що і раніше".

Про це повідомляється на сайті Twitter, пише Економічна правда.

"Представляємо новий Twitter.com – оновлений веб-сайт, який працює швидше, простіший в навігації і більш персоналізований. Сайт має оновлений зовнішній вигляд, який більше відповідає Twitter, який ви бачите на інших пристроях, спрощуючи доступ до деяких ваших улюблених функцій і надаючи більше можливостей для створення власних", – зазначається у повідомленні соцмережі.

Також у Twitter повідомили, що протестували всі аспекти, аби переконатися, що у користувачів все відображається коректно.

Як зазначили у компанії, на оновленому сайті з'явиться: більше відео і персоналізованого контенту; легкий доступ до вибраних функцій (закладки, списки і Ваш профіль розмістяться на бічній панелі навігації); можливість відправляти і переглядати повідомлення в одному вікні; швидко перемикатися між обліковими записами, не виходячи з них; більше тем і колірних рішень для оформлення профілю.

Як зазначає видання Mashable, компанія почала тестувати новий сайт ще рік тому. При цьому у деяких користувачів уже була можливість протестувати його, в той час як для інших ресурс стане доступний уже в найближчі дні.

Зазначається, що новий дизайн буде звичним для тих, хто користується Twitter зі смартфона – додаткові функції нового сайту роблять twitter.com набагато більш схожим на додаток Twitter.

Усім іншим користувачам доведеться звикати до нового сайту, так як "майже ніщо не перебуває в тому ж місці, що і раніше", підкреслює видання.

"Основна навігація сайту тепер знаходиться в лівій частині сторінки, де ви можете переміщатися між тимчасової шкалою, повідомленнями і прямими повідомленнями. Розділ трендів перемістився у праву колонку, вкладки Моменти більше не існує", – йдеться у повідомленні.

При цьому можливості редагувати повідомлення, як і раніше, – немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Twitter видалятиме пости з дегуманізацією представників різних релігій

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 червня 2020
18 червня 2020
16 червня 2020
03 червня 2020
02 червня 2020
27 травня 2020
12 травня 2020
07 травня 2020
21 квітня 2020
12 квітня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020