Поділитись:

У Луцьку люди вийшли на майдан проти смороду (фото, оновлюється)

Субота, 06 липня 2019, 10:20

У Луцьку в центрі міста люди вийшли на акцію проти смороду. 

Лучани зібралися на Театральному майдані і вимагають вирішити проблему із неприємними запахами. 

Vета акції – привернути максимум уваги тих, хто може це питання вирішити і хто має відповідні повноваження, а також привернути увагу до проблеми всіх зацікавлених: від мешканців громад до високопосадовців з уряду. На місці чергує поліція. До акції долучається дедалі більше людей. Хтось із них – із масками на обличчі. 

Організатор акції Володимир Редкач прийшов із сім'єю. Він – батько трьох дітей. Вирішив зібрати людей на майдані, коли вкотре відчув сморід з вікна. Ініціативу підтримали користувачі в соціальних мережах. 

Нагадаємо: зранку 3 липня радник міського голови Ігор Поліщук повідомив, що завод "БІО-ПЕК" злив мелясну барду в міську каналізаційну систему. Міською каналізаційною системою ця мелясна барда потрапить на очисні споруди в Липлянах, а через бродіння спричинить появу неприємного запаху в місті. Згодом директор Гнідавського цукрового заводу спростував інформаціюПоліція Волині вже взалася за справу щодо несанкціонований викид місцевим підприємством відходів у міську каналізаційну систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 липня 2020
14:10
10 липня 2020