Поділитись:

За 2019 рік на Волині зібрали майже чотири мільярди гривень

П'ятниця, 05 липня 2019, 08:35

Упродовж першого півріччя 2019 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано 3 мільярди 995 мільйонів гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС.

Сума сплачених волинянами податків на 745,2 мільйона гривень перевищує аналогічна показники минулого року. Про це інформує управління моніторингу доходів та обліково звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Підсумок першого півріччя -ріст податкових надходжень на 22,3 відсотка проти минулорічних показників. Позитивна динаміка нині є визначальною в мобілізації надходжень до держбюджету та бюджетів громад. Власне за таким ростом – системна і якісна робота колективу волинських фіскалів, які забезпечують ефективний процес адміністрування податків і конструктивний діалог з платниками податків», – наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Зі слів керівника волинських фіскалів, серед чинників, які впливають на стан податкових надходжень, не лише активна взаємодія з представниками сумлінного бізнесу, а й своєчасне попередження ризиків несплати податків.

«Володіючи необхідними інформаційно-аналітичні ресурсами ми намагаємося максимально швидко та якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами. Таким чином, окрім збільшення надходжень, наша діяльність сприяє створенню більш комфортних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу, який дотримується вимог закону та дбає про інтереси держави», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2020
03 червня 2020
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020