Поділитись:

Юний волинянин пройшов до фіналу "Голос.Діти" (відео)

Неділя, 30 червня 2019, 23:07

Ярослав Карпук зі Старої Вижівки став фіналістом вокального шоу «Голос. Діти» на каналі «1+1».

Його тренер Дзідзьо вирішив, що хлопець має боротися за перемогу. Про це артист заявив під час ефіру шоу 30 червня, повідомляє 12 канал. 

У командах тренерів станом на 30 червня по 4 дитини, після цього випуску кожен наставник повинен був обрати тільки двох найсильніших вокалістів. Ярослав Карпук виступав першим і Дзідзьо одразу ж заявив, що хлопець – у фіналі.

“Ця дитина виглядає як дорослий співак, справжній народний артист”, – заявила Джамала після того, як волинянин виконав композицію “Два кольори”.

Нагадаємо, волинянин так зачарував своїм вокалом, що всі крісла «повернулися», але попри всі умовляння суддів, Ярослав обрав DZIDZIO. Також виступ хлопця потрапив до трендів YouTube. Відео з його виступом вже переглянули понад 850 тисяч користувачів мережі.

“Ця пісня мене дуже зачепила. Я страшенно люблю свою маму. 13 років тому, коли помер мій батько й мама залишилась сама з двома дітьми, вона мусила поїхати на заробітки. Я пережив таку самотність. я не розумів, чому в усіх дітей є мами, а в мене нема. Ярославе, ти в мене винятковий. Йди готуйся до фіналу”, – прокоментував Дзідзьо.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:00
29 листопада 2020
17:40
08:08
28 листопада 2020