Поділитись:

Пожежа, перекриття дороги і заручники: на Волині усі служби підготувалися до виборів (фото)

Четвер, 27 червня 2019, 17:10

На Волині відбулися дводенні тактико-спеціальні навчання з відпрацювання спільних дій особового складу підрозділів Національної поліції України, Управління ДСНС України у Волинській області, УДМС, Луцького прикордонного загону та Національної Гвардії України під час забезпечення публічної безпеки і порядку у зв‘язку з проведенням позачергових виборів до Верховної ради України.

Про це на своїй сторінці у Facebok повідомив старший інспектор з охорони публічної безпеки та порядку в Луцький ВП ГУНП у Волинській області Роман Богдан.

Першого дня у с. Сокиричі на базі Тренінгового центру ГУНП у Волинській області відбулися теоретичні навчання з керівниками структурних підрозділів з відпрацювання, корегування, а також організації дій під час певних ситуацій в ході проведення виборів.

Другого дня в м. Горохів стартували практичні навчання, під час яких були змодельовані ситуації/події, які можуть відбуватися під час позачергових виборів народних депутатів України.

Під час спільних навчань були змодельовані ситуації щодо пожежі на виборчій дільниці, знахідці невідомого предмету, перекриття центральної вулиці міста, звільнення з заручників членів ДВК, яких тримав озброєний чоловік. Навчання пройшло успішно і ніхто не постраждав.

«Ми працюємо заради вашої безпеки!», – підкреслив старший інспектор Роман Богдан.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 травня 2020
12:45