Поділитись:

Чотири волинські лікарні отримають УЗД-апарати від Philips

Середа, 26 червня 2019, 19:33

За три місяці у чотири медзаклади Волині вторинного і третинного рівня надання послуг надійде техніка від одного з провідних світових виробників медичного обладнання – Philips Medical Systems Nederland B.V.

Про це повідомляється на сторінці спільноти "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу-Волинська ОДА" у мережі Facebook.

Сьогодні, 26 червня, в рамках реалізації субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписали договір з переможцем закупівлі № ІCB-G 6.2.2.2/2. Свої підписи під документами поставили начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк та керівник відділу експорту Центральної і Східної Європи «Philips Medical Systems Nederland B.V.» Дерек Він.

Вартість договору – 552 298 євро (понад 17 мільйонів гривень). У цю суму обійшлася закупівля 9-ти апаратів ультразвукової діагностики різних модифікацій. Чотири з них потраплять у Волинську обласну клінічну лікарню, три – у Луцьку міську клінічну лікарню, по одному – у Ковельську центральну районну та Нововолинську центральну міську лікарні.

«Обладнання поставимо вчасно, навчання проведуть наші кращі спеціалісти, тож впевнені, що якість надання медичних послуг волинянам зросте. Сподіваємося, що субпроект стане поштовхом до подальшої співпраці нашої компанії та медичних закладів Волині», – запевнив Дерек Він.

Наразі триває підписання інших угод із усіма постачальниками, які перемогли у лотах другої фази закупівель обладнання для лікарень Волині. Відповідно до документів, постачання мають відбуватися за 3-4 місяці. Загальна вартість закупленого – у межах 3,5 мільйона доларів США. Це і наркозно-дихальний апарат, і дефібрилятор-монітор, і апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), і станція моніторного спостереження за станом пацієнта з приліжковими кардіомоніторами на 6 хворих, і апарат штучного кровообігу (АШК), і хірургічні налобні освітлювальні та оптичні системи, і інструменти для проведення кардіохірургічних операцій, і лабораторне обладнання та витратні матеріали для визначення біохімічних показників, і витратні матеріали для стентування та коронарографії, і рентгенконтрастна йодовмісна речовина для проведення стентування та коронарографії, і система медичного лікувального газозабезпечення, і кардіохірургічне обладнання та інструменти для проведення малоінвазивних втручань та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 жовтня 2020
20 жовтня 2020
19 жовтня 2020
09:00
18 жовтня 2020
15 жовтня 2020
14 жовтня 2020
13 жовтня 2020
12 жовтня 2020
19:37