Поділитись:

Нардепів просять встановити освітянам 30% надбавки за престиж

Вівторок, 25 червня 2019, 19:30

Парламентський комітет з питань науки і освіти неодноразово звертався до голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією ввести законопроект про виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 % для першочергового розгляду.

Про це йдеться у листі Комітету з питань науки і освіти до ЦК Профспілки працівників освіти і науки, – інформує Освіта.ua.

Зокрема, у парламентському комітеті повідомили, що у квітні-травні отримали понад 650 звернень від первинних профспілкових організацій закладів освіти з вимогою підтримати зареєстрований у Верховній Раді проект закону «Про внесення змін до закону «Про освіту» щодо виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці».

Документом пропонується законодавче закріплення виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30 % посадового окладу (ставки заробітної плати) педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів та установ освіти незалежно від їх підпорядкування.

Також у листі йдеться про те, що 15 травня 2019 року на засіданні Комітету з питань науки і освіти було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді проект закону про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо виплати педагогічним та науково-педагогічним працівникам щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці, ухвалити за основу та в цілому.

«Комітет з питань науки і освіти неодноразово звертався до Голови Верховної Ради України Парубія з пропозицією включити цей законопроект для першочергового розгляду до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України», – наголосили в профільному парламентському комітеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 жовтня 2020
09:00
27 жовтня 2020
26 жовтня 2020
25 жовтня 2020
24 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020