Поділитись:

Просять повернути старий графік руху луцьких тролейбусів

Понеділок, 24 червня 2019, 15:36

З 22 червня було вдруге змінено маршрути тролейбусів № 1 і № 2.

Юрій Панасюк наполягає на поверненні попереднього розкладу. Про це йдеться у відповідній петиції

Чоловік наводить чотири основні причини, чому це потрібно зробити. 

«1. Незручність для населення. Сьогодні люди при поїздці на 40-й квартал стали більше вибирати тролейбуси, оскільки це дешевше. Також частина людей готова ними добиратися до розважального комплексу «Адреналін сіті». Зараз їхня кількість зменшиться, адже тепер ніхто не готовий чекати на тролейбус більше ніж пів години. Окрім того, це спричиняє проблеми для пенсіонерів, які не мають зайві кошти для маршруток і яким тяжко ходити у зв'язку з віком. 

2. Відсутність місця для відстою. Вже настав той момент, коли на зупинці значний період часу стоїть 2-3 тролейбуси, майже не залишаючи місця для висадки людей з маршруток. Біля КРЗ є місце, де тролейбуси можуть стояти, не заважаючи руху транспорту. 

3. Незрозумілі часові рамки. В заяві ЛПЕ вказно «в міжпіковий час». Незрозуміло, коли це. І якщо, наприклад, сів в тролебус на ДПЗ о 10:30, піковий час закінчиться о 11:00, а до зупинки на вулиці Гордіюк доїхати о 11:15, то тролейбус під час маршруту перетвориться з №1 на №1а? І, сівши в час пік, до кінцевої вже не доїдеш? 

4. Незручність для працівників ЛПЕ. Водії та кондуктори також люди. Їм також необхідно задовільняти потреби свого організму. Окрім того, біля КРЗ є приміщення, де вони можуть хоч 5-10 хвилин побути в прохолодному місці (актуально влітку при високій температурі, саме в міжпіковий час), також є місце для обіду».

Це не основні причини, – зазначив чоловік. Зміни графіку руху призведе до зменшення пасажиропотоку для маршруту №5. 

Аби петицію розглянули органи влади, вона повинна набрати не менш ніж 300 голосів. До завершення голосування залишилося 14 днів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 жовтня 2020
09:30
26 жовтня 2020