Поділитись:

У Луцьку на екскурсію в «Татрафан» завітала Віце-прем'єр-міністерка (фото)

Субота, 22 червня 2019, 20:00

Із візитом на Волинь завітала віце-прем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

21 червня вона прибула у Володимир-Волинський у військову частину та завітала у Луцьку на підприємства з іноземними інвестиціями та європейськими амбіціями «Татрафан» і «TERICHEM TERVAKOSKI».

Виконавчий директор Рудольф Крайняк поділився досвідом ведення бізнесу в Україні, розповів про діяльність підприємств та показав приклади готової продукції.

Під час спілкування Іванна Климпуш-Цинцадзе поцікавилася заробітною платою працівників та чи змінилася вона з часу запровадження безвізу, адже нині в Україні існує відтік кадрів. Директор відповів, що «Татрафан» завжди було лідером по зарплаті. Однак ще 2008 року відбувся відтік кадрів і для того, щоб утримати працівників на підприємстві вдалися до підвищення заробітної плати. А із запровадженням безвізу, одразу 2018 року, у компанії підняли оплату більше ніж на 30%. Хоч і відбувся 10-відсотковий відтік працівників, однак значну частину робітників вдалося утримати.

«Нині на підприємстві середня зарплата 17,5 тисяч гривень», – зауважив Рудольф Крайняк.

З його слів, нині в Україні не існує навчальних закладів, які випускали б фахівців, що могли працювати на підприємстві. Тому тут всіх охочих працювати навчають самостійно. До того ж, підприємство невдовзі планує розширятися.

Нині компанія щорічно виготовляє понад 8,5 тисяч тонн продукції, експортує – 4 тисячі тонн і сплачує 15 млн податків із зарплат на рік до державного бюджету.

Опісля розмови про переваги та проблеми ведення бізнесу, виконавчий директор Рудольф Крайняк запросив Віце-прем'єр-міністерку подивитися на процеси виробництва плівки на «TERICHEM TERVAKOSKI».

Варто зауважити, що весь матеріал, який використовують на підприємстві, може мати нове життя у вигляді інших пластмасових виробів, або як добавка до інших компонентів. Частину відходів там переробляють у гранули і виготовляють із них плівку, частину ж продають в інші компанії для їхнього виробництва. А готова продукція – упаковка, однозначно не нашкодить ні товару, ні споживачу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020