Поділитись:

«Волиньгаз збут» запустив нові онлайн-сервіси для клієнтів

Четвер, 20 червня 2019, 16:32

ТОВ «Волиньгаз збут» поповнив кількість онлайн-можливостей для клієнтів компанії двома новими сервісами.

Існує вже 11 способів для безпечного здійснення онлайн-платежів за газ, – повідомляє прес-служба ТОВ «Волиньгаз Збут». 

За допомогою чат-боту у Viber 7104ua, мобільних додатків 104 Mobile, 104 Mobile Light для смартфонів і iPhone можна не лише здійснити платіж, але й проконтролювати його зарахування та поточний баланс на особовому рахунку.

Паблік-акаунт 7104ua у Viber, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile та мобільний додаток до iPhone 104 Mobile Light розроблені таким чином, аби споживач мав змогу користуватись одразу  п’ятьма собовими рахунками, без ускладнень з додатковими реєстраціями. Це зручно коли клієнт ТОВ «Волиньгаз збут» має більше одного особового рахунку або допомагає в газових питанням своїм рідним. Через ці сервіси можливо оплатити за газ, проконтролювати надходження коштів на особовий рахунок та в зручний для себе час подивитись баланс на ньому. Отримати електронний рахунок за послуги газопостачання, необхідні консультації по особовому рахунку можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

«ТОВ «Волиньгаз збут» системно розширює можливості та сервіси для своїх клієнтів, щоб люди не стояли в чергах та не витрачали вільний час на поїздки в газову компанію. Наразі, доволі активно почали використовувати сервіси компанії і люди похилого віку», – зазначив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

ТОВ «Волиньгаз збут» звертає  увагу своїх клієнтів, що оплата за газ здійснюється на рахунки зі спеціальним режимом використання в державному  Ощадбанку, відкриті для прийому платежів від мешканців Волинської області. Якщо будь-який сайт пропонує прийняти оплату за газ шляхом перерахування коштів з банківської картки споживача на невідому банківську картку, газова компанія просить ігнорувати шахраїв.

Наразі  здійснити онлайн-платежі за газ можливо через особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber 7104ua, мобільні додатки 104 Mobile, 104 Mobile Light, платіжні системи iPay.ua, Portmone; Easy Pay, цифровий гаманець Masterpass, Приват24 , Ощад24 та Monobank.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У червні газ для волинян коштуватиме на 6,4% менше

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 жовтня 2020
29 жовтня 2020
16:27
16:04
08:00
28 жовтня 2020
20:00