Поділитись:

Вулицю Карпенка-Карого перекрили на 1,5 місяця через ремонт (відео)

Середа, 19 червня 2019, 06:48

У Луцьку розпочали ремонт дороги на перехресті вулиць Карпенка-Карого та Ківерцівської. Посеред дороги на вулиці Ківерцівській біля залізничних переїздів стоять бетонні блоки. Половину проїжджої частини перекрили, там зняли верхній шар асфальту, зрізали кілька дерев. На місці працює техніка. За допомогою екскаватора робітники демонтують бордюри, йдеться в сюжеті UA: Волинь.

На узбіччі на вулиці Карпенка-Карого – дорожній знак про заборону проїзду до вулиці Ківерцівської. Водії об’їжджають бетонні перешкоди, попри заборону. Через сотню метрів розвертаються назад.

Патрульні фіксують порушення правил дорожнього руху, але постійно тут чергувати не можуть, – каже старший інспектор патрульної поліції Богдан Павлович. Проїзд, з його слів, заборонений не усім.

«Дозволено тільки тим, хто тут працює чи проживає на цій території. За порушення правил дорожнього руху, невиконання дорожнього знаку передбачена адміністративна відповідальність  за ст. 122 – санкція статі передбачає 255 грн штрафу», – розповідає старший інспектор.

Керівник Департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась розповів, що на ремонт перехрестя з міського бюджету виділили 10 мільйонів гривень.

«Відбулися всі тендерні процедури, погоджені схеми перекриття руху. Планується повністю замінити мережі водопостачання, оскільки вони там повністю просівші. Мережа зливової каналізації в поганому стані. І цього року покрити хоча б одним шаром, наступного року тротуари будуть робитися. Тендер розрахований на 2 роки. Я думаю, що 1,5-2 місяці воно буде перекрито», – пояснив Юрій Крась. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку список вулиць для ремонту доріг на 40 % більший, ніж можна виконати (відео)

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020